Balıkesir’de çiftlikte uzun namlulu silahla dehşet! İkisini de acımadan öldürdü

dunyadan

Global Mod
Global Mod
Balıkesir’de çiftlikte uzun namlulu silahla dehşet! İkisini de acımadan öldürdü
Olay, 31 Ağustos saat 17.20 sıralarında Burhaniye ilçesi Avunduk Mahallesi’nde bulunan bir çiftlikte meydana geldi. Teze göre, İzmir’de yaşayan Veteriner Doktor Yekta Ünsal (63), 2 Eylül tarihinde yaşanılanlardan habersiz bir biçimde çiftliğine gitti.

Kiraz ve ceviz ağaçlarının bulunduğu çiftlikte anne-baba ve 2 yavru köpeğe baktığını söyleyen Ünsal, “Ben çiftliğe ekseriyetle cuma günü saat 3 üzere gidiyorum. Çiftliğe giderken yanımda kesinlikle ödül maması gdolayırüm zira hayvanlar orda 5 gün yalnız kalıyor ve ödül mamasını görür görmez de seviniyor. Beni görür görmez koşarak gelen köpeklerimi goremeyince seslendim hayvanlara lakin bir daha de gelen olmadı…

-bir süre köpeklerimi aradıktan daha sonra baba ve yavrunun bir tanesi geldi. İkisinin de ağızları köpürmüş, dengesizlerdi ve gözleri de büyümüştü. Bunun üzerine çabucak meskenden tuz alıp hayvanları kusturdum. daha sonra sistemlerini destek edici ilaçları kullandım. Her ikisine de serum yaptım ve yaklaşık 1 saat daha sonra kendilerine geldiler” dedi.

“Dehşetle izledim”

Anne köpek ve öteki yavru köpek tüm seslenmelerime karşın yanıma gelmediler diyen Ünsal, “Aklıma kameralar geldi ve gittim kayıtları izledim. İmgelerde; 4-5 kişinin çiftliğe koşarak geldiğini ve başında kar maskesi olan bir kişinin tel örgüden atlayıp elinde tüfekle köpeklere hakikat gittiğini oradan da geriye gittiğini ve daha sonrasındada önünden kaçan anne köpeğin kulübesini açıp içerde ona ateş ettiğini gördüm. olaydan daha sonrada yanında olan başka kişinin ise kameraları gösterip kendisinde bulunan tüfeği köpeğime ateş eden bireye verdiğini ve onunda kameraya ateş ettiğini dehşetle izledim” diye konuştu.

“Yakalanmalarını bekliyorum”

Hissettiği acının tanım edilemez olduğunu belirten Ünsal, “Jandarmayı aradım ve olayları anlattım. var ise kamera kaydı ile birlikte orada ne görüyorsanız fotoğraflayıp karakola gelin halinde yönlendirdiler. Bende kayıtları alıp, gördüklerimi fotoğraflayarak karakola gidip teslim ettim. daha sonrasında ise jandarma grupları gelerek çiftliğimde incelemelerde bulundu. Bende sözümü vererek saldırganlardan şikayetçi oldum. Çiftliğe kimi vakit arkadaşlarımla kimi vakit de tek gidiyorum. bu biçimde bir yaklaşımda benim can güvenliğim de sorun oluyor. Bir an evvelden bu bireylerin yakalanmasını ve adalete teslim edilmesini istiyorum. Birfazlaca insanın tabirine başvurulmuş. Süreçlerin devam ettiğini ve biraz vakit alacağını öğrendim” tabirlerini kullandı.

Dehşet anları kameraya bu biçimde yansıdı

Öte yandan katledilen köpeklerini gömdüğünü belirten Ünsal, saldırganlar tarafınca zehirlenen köpeklerinin ise tedavilerinin akabinde sıhhatine kavuştuğunu kaydetti. Jandarmanın hususla ilgili başlatmış olduğu geniş çaplı soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.