Filenin Aslanları dönem öncesi yemek tertibinde bir ortaya geldi

ibrahim

Yeni Üye
AXA Sigorta Kupa Voley C Grubu’nda önder olarak çeyrek finale yükselen Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Grubumuz, yeni dönem öncesi moral yemeğinde bir ortaya geldi.

Galatasaray Kalamış Tesisleri’nde düzenlenen tertibe İdare Şurası Sözcüsü İstek Tevfik Morova, İdare Konseyi Üyeleri Mehmet Cibara ve Tanur Lara Yılmaz da katıldı.

Yemeğin akabinde İdare Şurası Sözcümüz İstek Tevfik Morova, İdare Şurası Üyeleri Mehmet Cibara ile Tanur Lara Yılmaz, Galatasaray Voleybol Akademisi Fahri Lideri Ali Himmetoğlu, Kadromuzun Başantrenörü Umut Çakır, oyuncularımız Hakkı Çapkınoğlu, Beytullah Hatipoğlu, Melih Sıratça ve Orçun Ergün, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Sezon öncesi moral yemeğinde bir ortaya geldiklerini belirten İdare Heyeti Sözcümüz İstek Tevfik Morova, şunları söylemiş oldu:

“Bu akşam için Mehmet Cibara ve Cengiz Ergani’ye teşekkür ediyorum. İzmir’deki hoş sonuçtan daha sonra hem voleybol grubumuza teşekkür ve tebrik yemeği oldu hem bu hafta sonu başlayacak olan voleybol ligi öncesi moral yemeği olsun dediler. Biz de Galatasaray Spor Kulübü İdare Kurulu’nun voleyboldan sorumlu yöneticileri olarak Mehmet abi ile buraya geldik. Sağ olsun bize yelken ve sutopu şubesi sorumlusu olan sevgili idare heyeti arkadaşımız Lara da eşlik etti. Galatasaray Spor Kulübü’nde hepimiz bir olduk, kenetlendik. Bütün branşlarımızın başarısı için daima birlikte birbirimize takviye vererek bu işi devam ettireceğiz. İnşallah hoş bir dönem olacak. Başlangıcı hoş olsun, sonunda da keyifli bir biçimde üst sırada bitirelim. Bütün dileğimiz bu.”

beraber fazlaca daha keyifli anlar yaşayacaklarını söyleyen İdare Heyeti Üyesi Mehmet Cibara, “Kolej havasına bürünmüş bir ekip. Bunu yönetmek, onlarla birlikte olmak hakikaten epey keyifli benim için. Yepisyeni kurulmuş bir grup. Umarım onlar da bu kaynaşmayı, entegrasyonu en kısa vakitte tamamlarlar ve Cumartesi gününden itibaren güzeliyle ligde başarılara koşmaya başlarlar. Birinci 3 maçta 9 puanla dönerlerse onlarla birlikte olacağız bir daha. daha sonrasındaki 3 maçı da kazanırlarsa daha değişik amaçlarımız var. Çok daha keyifli anlar geçireceğiz daima birlikte. Yarın inşallah fazlaca sevdiğimiz, beklediğimiz bir arkadaşımız daha katılacak ortamıza. Onun da muştusunu ayrıyeten vereceğim.” tabirlerini kullandı.

Yönetim Şurası Üyesi Tanur Lara Yılmaz da “Çok hoş bir akşam geçirdik daima birlikte. İnanıyoruz kadromuza. Muvaffakiyetler diliyorum.” dedi.

Erkek Voleybol Kadromuzun hırslı ve istekli olduğunu belirten Galatasaray Voleybol Akademisi Fahri Lideri Ali Himmetoğlu, kelamlarını şöyleki sürdürdü:

“İyi bir ekibiz, heyecanlı bir grubuz. Doğrusu izleyiciye de heyecan verecek bir ekip olacağız. Bunu epeyce yakında daima birlikte bakılırsaceğiz. Yarından daha sonra Efeler Ligi’nde uzunluk göstereceğiz. İyi bir dönem olmasını diliyorum. Hırslıyız, istekliyiz ve Galatasaray olarak bu sene bizi seyredin diyoruz. Bu gece burada aile toplantısı yaptık. Bu ailenin bir kesimi olarak ben de onlarla birlikte olmaktan son derece memnunum. İnanıyorum ki bu çocuklar âlâ şeyler yapacaklar.”

Başantrenör Umut Çakır ise “Çok hoş bir akşam oldu. Mehmet Cibara’ya bilhassa teşekkür ediyoruz. Birinci resmi maçtan evvel bir ortaya geldik. Yarın Tokat’a gidiyoruz. İnşallah galibiyetle dönem açacağız. Dönem ortasında de inşallah kucak kucak maç kazanarak bir ortaya gelip sevincimizi paylaşmak istiyoruz.” halinde konuştu.

Sezona galibiyetle başlamak istediklerini belirten Hakkı Çapkınoğlu, şunları söylemiş oldu:

“Tokat deplasmanıyla lige başlıyoruz. Döneme galibiyetle başlamak istiyoruz. Bu galibiyet serisini de sürdürmek istiyoruz. Dönem öncesi birlik birliktelik için hoş bir yemek oldu. Bu keyifli anları galibiyetlerle süslemek istiyoruz. Bunun için de elimizden gelen her şeyi yapacağız. İnşallah hoş bir dönem olacak bizim için.”

Net bir skorla lige güzel bir başlangıç yapmak istediklerini söyleyen Beytullah Hatipoğlu, kelamlarını şu biçimde sürdürdü:

“Yeni dönemi Tokat maçıyla açıyoruz. Geçen hafta Türkiye Kupası’nda oynamıştık. İki galibiyetle kümesi önder tamamladık. Umarım lige galibiyetle başlarız. Net skorla lige uygun bir başlangıç yapmak istiyoruz.”

Melih Sıratça ise “Bizim için hoş bir akşam. Daima birlikte gayelerimiz hakkında konuştuk. Hoş sohbetler ettik. Yarın da Tokat’a hareket edeceğiz. Dönem öncesi organize edilen yemek için yöneticilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Öncelikle amaçlarının Tokat maçını kazanmak olduğunu söyleyen Orçun Ergün de “Bu biçim tertipler ekibin pekişmesi için hayli kıymetlidir. Dönem başında olması da fazlaca manalı bizim için. Keyfimiz yerinde, hiç bir düşüncemiz yok. Çok yeterli çalıştık, ligin başlamasını bekliyoruz. Biz epeyce eğlenerek, keyif alarak döneme hazırlandık. Lig başlayacağı için memnunuz. Kazanmak istiyoruz, lige uygun bir başlangıç yapmak istiyoruz. Ligi bitirebildiğimiz en üst noktada bitirip başta taraftarlarımız dahil herkesi memnun etmek istiyoruz. Öncelikli amacımız Tokat maçını kazanmak.” tabirlerini kullandı.