Hareket hazırlığındaki teröristin üzerinde polislere ait ayrıntıların yazıldığı not bulundu

dunyadan

Global Mod
Global Mod
Hareket hazırlığındaki teröristin üzerinde polislere ait ayrıntıların yazıldığı not bulundu
Silvan’da 5 Eylül’de yol denetim noktasında yapılan uygulamada yakalanan, PKK/KCK terör örgütünce, kent merkezlerinde silahlı ve bombalı hareket yapmak maksadıyla oluşturulan YPS yapılanması mensubu 4 teröristle ilgili Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma sürüyor.

Gözaltına alınan ve üst araması yapılan teröristlerden birinin boynundaki muska içerisinde, birtakım polislere ilişkin ayrıntıların yer aldığı not çıktı.

Teröristlerin Vilayet Emniyet Müdürlüğü Terörle Uğraş Şubesindeki süreçleri sürüyor.

Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde hareket hazırlığındaki 4 terörist 5 Eylül’de yol denetim noktasında yapılan uygulamada gözaltına alınmış, kuşku üzerine durdurulan araçta yapılan aramada, savunma tipi el bombası ve 7,65 milimetre çapında tabanca ele geçirilmişti.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.