“Mourinho beni hayli istedi”

Bardakci

Yeni Üye
Milli futbolcu Zeki Çelik, İtalya Serie A gruplarından Roma’ya transfer olduğu için keyifli olduğunu söylemiş oldu.
Çelik, sabah saatlerinde sarı-kırmızılı ekiple mukavele imzaladıktan daha sonra kulüp kanalına açıklamalarda bulundu.
25 yaşındaki sağ bek, “Roma her vakit epeyce büyük bir kent. Roma’nın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu biliyorum. Buraya geldiğim için epeyce memnunum.” dedi.
Roma’nın kendisine olan ilgisinin, buraya gelmesini kolaylaştırdığını söz eden Çelik, “Ben de bu kulüpte oynamayı istedim.” diye konuştu.
Portekizli teknik yöneticisi Jose Mourinho ile çalışacağı için hayli heyecanlı olduğunu lisana getiren Çelik, “Hocayla çalışmayı fazlaca istedim. Zira o da beni epeyce istedi. Buraya geldiğim için sahiden epeyce şanslıyım. İdmanlarını, çalışma tarzını hayli merak ediyorum ve çalışmak için can atıyorum.” sözlerini kullandı.
Güzel bir tatil periyodu geçirdiğini artık fiziki olarak çok hazır olduğunu aktaran ulusal futbolcu, “Gelecek dönem için hedeflerim yüksek. Roma ile birlikte epeyce güzel şeyler başarmak istiyorum.” dedi.
Çelik, maç izlemeyi sevdiğini, Roma’nın da daha evvel bir epey müsabakasını izlediğini anlattı.
Bireysel bazda gayesinin her vakit oynamak ve gruba katkı sağlamak olarak açıklayan Çelik, şunları kaydetti:
“Her vakit daima savaşan, kadro için her şeyi veren, arkadaşları için uğraşan bir Zeki Çelik bakılırsabilirsiniz. Roma taraftarlarından bir hayli bildiri aldım, internet ortamında toplumsal medyada. Ne kadar coşkulu bir taraftar olduğunu biliyorum. Birinci maçı sabırsızlıkla bekliyorum. Onlar için hayli hoş bir dönem olacak.”