Şoför fren yerine gaza bastı: 3 yaşındaki Yasemin öldü, 4 yaralı

dunyadan

Global Mod
Global Mod
Şoför fren yerine gaza bastı: 3 yaşındaki Yasemin öldü, 4 yaralı
Kaza, saat 13.00 sıralarında Ali Fuat Erden Mahallesi 9763 Sokak’ta meydana geldi. Ayşe Y., kullandığı 35 BGY 629 plakalı arabayla Suriye uyruklulardan oluşan 4’ü çocuk 5 kişilik kümenin ortasına daldı.

Diğer şoförlerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Sıhhat takımlarının yaptığı müdahalede Yasemin Hasan’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Yaralanan R.A. (32), M.S. (4), A.S. (4) ve B.H. (7) ise ambulansla Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Fren yerine gaza basması kararı kazanın meydana geldiği belirtilen arabanın şoförü Ayşe Y. gözaltına alınarak, emniyete gdolayıldü.

Sokakta market işleten Muhittin Sakacı, “Dükkanda otururken sesleri duydum ve dışarı çıktım. Çabucak yardıma koştum. Arabanın altında kalan bir çocuğu yaralı olarak çıkardık fakat başka çocuk hayatını kaybetmişti” dedi.

Balkonda otururken kazayı gördüğünü belirten Raşit Atan (16) da “Gruba otomobil çarptı. Bir an kendi kardeşlerim aklıma geldi. Onları o denli görür görmez hayli canımız acıdı. Çabucak ambulansı aradık” diye konuştu.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.