UniPi, indirimli fiyatlarla otobüste. 1 Aralık’ta öğrenciler için bölge ibadetinin sunumu

Yarın, 1 Aralık Perşembe, saat 15.00’te Pisa Üniversitesi rektörlüğündeki Sala dei Mappamondi’de, Pisa Üniversitesi’ne kayıtlı öğrencilerin Autolinee Toscane’in aylık şehir içi geçiş kartlarını indirimli fiyatlarla satın almalarını sağlayacak anlaşma sunulacak. . Anlaşma, Toskana (Ardsu), Pisa Üniversitesi, Pisa Belediyesi ve Autolinee Toscane SpA’nın üniversite eğitimi hakkı için bölgesel ajans tarafından imzalandı.

Sunumdaki konuşmacılar: Üniversite, araştırma ve eğitim hakkı danışmanı Alessandra Nardini; hareketlilik ve ulaşımdan sorumlu meclis üyesi Stefano Baccelli; Pisa Üniversitesi rektörü Riccardo Zucchi; Pisa belediye başkanı Michele Conti; Ardsu Marco del Medico’nun başkanı; sırasıyla ticari, pazarlama ve teknoloji direktörü ve ticari ve teknolojik geliştirme müdürü olan Autolinee Toscane SpA, Andrea Buonomini ve Sandro Bartolucci’nin temsilcileri; Pisan Üniversitesi için üniversite topluluğunun uyumu ve eğitim hakkından sorumlu rektör yardımcısı, öğrenciler ve eğitim hakkından sorumlu eski rektör yardımcısı Enza Pellecchia, Rossano Massai ve hareketlilik yöneticisi Elena Perini olacak.

[In collaborazione con l’ufficio stampa dell’Università di Pisa]