Vali emniyetin bahçesinde kelam verdi: Uyuşturucunun kökünü kazıyacağız

dunyadan

Global Mod
Global Mod
Vali emniyetin bahçesinde kelam verdi: Uyuşturucunun kökünü kazıyacağız
Kayseri Vilayet Emniyet Müdürlüğü Toplum Takviyeli Şube Müdürlüğü tarafınca koordine edilen ‘Emniyetle Manisiz Yarınlar’ Projesi çerçevesinde kentte yaşayan 80 engelli vatandaşa akülü araç ikram edildi. Vilayet Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen merasime, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Genel Lider Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri milletvekilleri Taner Yıldız, Hülya Nergis, Vilayet Jandarma Kumandanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, Vilayet Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, AK Parti Vilayet Lideri Şaban Çopuroğlu, hayırsever iş insanı Çetin Şen ve davetliler katıldı.

AK Parti Genel Lider Yardımcısı Mehmet Özhaseki de, “Güvenlik güçleri bizim için değerli. Konutlarımızda, sıcacık yuvamızda rahat içerisinde oturabiliyorsak bu kardeşlerimiz yardımıyla oturuyoruz. Şayet ezanlarımız okunuyorsa, bu bayrağımız gönderde dalgalanıyorsa bu kardeşlerimiz yardımıyla. Allah bu kardeşlerimizi kazadan ve beladan korusun. hiçbirinin burnu dahi kanamasın diye dua ediyoruz” halinde konuştu.

“hiç bir parkta, hiç bir okul önünde torbacı bırakmayacağız”

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ise, kentte uyuşturucunun kökünü kazıyacaklarını belirterek, “Buradan, emniyet müdürümüzden ve polislerimizden aldığım güçle, onların bana söylemiş oldukleri sözlerle onlara kelam vermek istiyorum. Biz son vakit içinderda Kayseri’de uyuşturucu ile uğraşta hayli büyük muvaffakiyetler elde ediyoruz. Daha geçen hafta emniyetimiz 7 kilo uyuşturucuyu gençlerimizi zehirlemeden hemilk evvel yakaladı. bir daha 94 itimat timimiz sokaklarda, meydanlarda her yerde şuan itibariyle alandalar. Kayserili hiç bir çocuğun feda bulunmasına müsaade vermeyeceğiz. Buradan kelam veriyorum. Kayseri’de uyuşturucunun kökünü kazıyacağız. hiç bir parkta, hiç bir okul önünde torbacı bırakmayacağız. Vallahi bırakmayacağız, billahi bırakmayacağız. En azından bırakmamak için gece gündüz çalışacağız. Bütün arkadaşlarımızla 10 saatse 15 saat, 15 saatse 20 saat çalışacağız. Bu aldığımız güçle tüm Kayserililere kelamımız olsun. Ne yaparlarsa yapsınlar, bütün bu torbacıları da yakalayacağı” diye konuştu.

Konuşmaların akabinde engelli vatandaşlara akülü araçları teslim edildi.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.