23 yıl evvel kimliğini çaldırdı, başına gelmeyen kalmadı

dunyadan

Global Mod
Global Mod
23 yıl evvel kimliğini çaldırdı, başına gelmeyen kalmadı
Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde ailesiyle birlikte emekli hayatını sürdüren Eyüp Karahan (61), argümana bakılırsa 23 yıl evvel İstanbul’a seyahat ederken uyuduğu sırada cüzdanını çaldırdı. Kimliğini kaybolduğunu fark eden Karahan çabucak sonrasındasında yenileme süreçlerini gerçekleştirdi. bir müddet daha sonra yeni bir işe giren Karahan, maaş almak için hesap açtırmaya gittiği bankanın yetkilileri kendi ismine hesap bulunduğunu bildirdi. Ne olduğunu şaşıran Karahan, kendi ismine bankadan kredi çekildiğini öğrendi.

O gün Alaplı’ya dönerek süratli bir biçimde isimli mercilere giderek süreçleri başlatan Eyüp Karahan, bankalara ve resmi kuruluşlara hususla ilgili dilekçeler vererek tedbir almaya çalıştı. O gündür Bankalardan kendisine borç olup olmadığına dair tebligat gelmediğini belirten Eyüp Karahan, 23 yıl geçmesine karşın birtakım avukatlar ve firmalar tarafınca borcu olduğuna yönelik arandığını söylemiş oldu. Son devirlerde konutuna gelen borç ve icralar niçiniyle huzurum kalmadığını söz eden Karahan, “Bu borçlar için avukata dilekçeler yazdırdım. Silindiğine dair bilgi verdiler. Bir bakıyorum 5 ay daha sonra üzerimde bir daha borç görünüyor. Devlet büyüklerinden yardım istiyorum ” diye konuştu.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.