Bayan Voleybol Ekibimizin yeni transferlerinin imza merasimi gerçekleşti

ibrahim

Yeni Üye
Galatasaray HDI Sigorta Bayan Voleybol Grubumuzun yeni transferlerinin imza merasimi, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’ndaki Basın Toplantı Odası’nda gerçekleşti.

İmza merasimine Voleybol Grupları İdari Menajeri Neslihan Turan, Bayan Voleybol Ekip Menajeri Asuman Baş, kontrat yenilediğimiz oyuncumuz Birincinin Aydın ile yeni transferlerimiz Ayçin Akyol, Fulden Ural, Karmen Aksoy ve Nazlı Eda Kafkas katıldı.

İmza merasimini, İdare Şurası Genel Sekreteri Eray Yazgan, İdare Konseyi Üyeleri Mehmet Cibara ve İsmail Sarıkaya ile eski İdare Konseyi Üyelerinden Turhan İhtimam de takip etti.

Yeni transferlerimizin imza merasimi, Voleybol Grupları İdari Menajeri Neslihan Turan’ın konuşmasıyla başladı.

Neslihan Turan, şu tabirleri kullandı:

“Sayın İdare Şurası Üyelerimiz, pahalı konuklarımız beğenilen geldiniz. Bugün şubemiz ismine 5 kıymetli atletin imza merasimini gerçekleştiriyoruz. Bizim için hayli değerli dakikalar. Eminim atletlerimiz için de birebir hisler geçerlidir. Şiddetli bir dönem bizi bekliyor. Umarım hoş anılar ve kazanılan hoş maçlar biriktirebiliriz. Kulübümüz ismine tüm atletlere güzel geldin diyorum.”

Genç ve dinamik bir grup kurduklarını belirten Bayan Voleybol Kadro Menajeri Asuman Baş ise “Değerli İdare Şurası Üyelerimiz, atletlerimiz ve ailelerimiz hepiniz güzel geldiniz. Bu sene Galatasaray HDI Sigorta olarak mevcut deneyimli atletlerimizin yanına genç, dinamik bir grup daha ekliyoruz. Ulusal ekip oyuncuları hem de da deneyimli oyuncular. Biz grubumuza hayli güveniyoruz. Kuvvetli bir müddetç olacak. Geç başlayacak ve geç bitecek dönem. Hafta içi, hafta sonu oynayacağımız bir dönem. Bütün takımıma sakatlıksız, başarılı bir dönem diliyorum.” sözlerini kullandı.

3 yıllık yeni kontrata imza atan Birincinin Aydın, “Galatasaray üzere büyük bir topluluğun sportmeni olmaktan gurur duyuyorum. Umarım bu dönem da herkes için başarılarla dolu, hoş anılar biriktirdiğimiz bir dönem olur. Doğal ki taraftarımızı da yanımızda tam dayanak istiyoruz. Umarım onlarla da hoş bir dönemi tamamlarız.” halinde konuştu.

Kulübümüz ile 2 yıllık mukavele imzalayan genç orta oyuncu Ayçin Akyol ise şu tabirleri kullandı:

“Galatasaray üzere büyük bir topluluğun modülü olduğum için inanılmaz keyifli ve gururluyum. Bu beni hayli heyecanlandırıyor. Umuyorum ki bu dönem ve önümüzdeki dönemde birlikte epey hoş işler başaracağımıza, fazlaca hoş başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Beni hayli hoş bir biçimde karşılayan, bildiri atan tüm Galatasaray taraftarına fazlaca teşekkür ediyorum. Tüm dönem boyunca dayanaklarını bizden esirgememelerini rica ediyorum. Her vakit birlikte daha kuvvetliyüz.”

1 yıllık kontrata imza atan deneyimli smaçör Fulden Ural da “Öncelikle bu biçimde büyük bir toplulukta olduğum için epey memnunum. Umarım bir dönem amaçlarımızın hepsine ulaşırız. Taraftarımızın dayanağını bekliyoruz. Herkese memnun, sağlıklı, hoş bir dönem diliyorum.” dedi.

Kiralık olarak takımımıza katılan genç orta oyuncu Karmen Aksoy, “Galatasaray topluluğuna katıldığım için epeyce memnunum evvela. en çok da Galatasaray taraftarının önünde oynayacağım için hayli memnunum. Bütün kadro arkadaşlarıma sağlıklı bir dönem geçirmeyi diliyorum.” sözlerini kullandı.

Kulübümüz ile 1 yıllık kontrat imzalayan genç pasör Nazlı Eda Kafkas ise şunları söylemiş oldu:

“Herkese merhaba. bu biçimde büyük bir topluluğun ve ailenin bir kesimi olmak sahiden hayli gurur verici benim için. Tüm ekip arkadaşlarıma sağlıklı ve başarılı bir dönem diliyorum.”

İmza merasimi, imzaların atılması ve toplu fotoğraf çekiminin akabinde son buldu.