Bayan Voleybol Kadromuzun forma numara üstü sponsoru Tunç Holding oldu

ibrahim

Yeni Üye
Kulübümüz ile ülke sporunda uzun müddettir yaptığı iş birliklerini büyüterek sürdüren güç ve akaryakıt piyasasının önde gelen markalarından Tunç Holding A.Ş. yeni bir sponsorluk muahedesine imza attı.

Tunç Holding, Galatasaray HDI Sigorta Bayan Voleybol Grubumuzun forma numara üstü sponsoru oldu.

Sponsorluk muahedesinin imza merasimi, Galatasaray Spor Kulübü İdare Heyeti Üyesi Sayın Mehmet Saruhan Cibara ve Tunç Holding İdare Şurası Lideri Sayın Dinçer Azaphan’ın iştirakiyle Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleştirildi.

İmza merasiminde Voleybol Kadroları İdari Menajeri Neslihan Turan, Bayan Voleybol Kadro Menajeri Asuman Baş, Galatasaray HDI Sigorta Bayan Voleybol Ekibi Başantrenörü Ataman Güneyligil, Kadro Kaptanımız Gizem Güreşen ile oyuncularımız Bihter Dumanoğlu, Gamze Kılıç, Beren Yeşilırmak ve Anthi Vasilantonaki de yer aldı.

Sözlerine Tunç Holding’e takviyelerinden dolayı teşekkür ederek başlayan Mehmet Saruhan Cibara şu açıklamaları yaptı:

“Tunç Holding İdare Konseyi Lideri Sayın Dinçer Azaphan, voleybol ekibimizin bedelli mensupları, yazılı ve görsel medyamızın seçkin mensupları hepiniz bugünkü lansmana güzel geldiniz. Amatör şubelerde sponsorluk hayli değerli. Bilhassa voleybol kısmında bize resmi olarak yaratılan dayanakların dışında bu tip ferdî, kurumsal, özel sponsorluk muahedeleri son derece kıymetli. Bütçemizin de hayli büyük bir kısmını oluşturuyor. Buna ulaşmak için de sponsorluk ve pazarlama departmanımız son derece sıkı ve ağır bir biçimde çalışıyor. Bu sebeple bugün toplantıya katılmasını planladığımız Lider Yardımcımız Cemal Özgörkey de maalesef bu sebeple katılamadı. Burada değerle vurgulamak istediğim iki nokta var. Birincisi kulübümüz ile Tunç Holding’in neredeyse klasik dayanışması. İkincisi de bayan voleybol ekibimizin kulübümüzün en istikrarlı şubesi olarak yoluna devam etmesi. Umarım bundan daha sonra da birebir biçimde devam eder. Tunç Holding bize yalnızca voleybolda değil, yalnızca geçen senede değil uzun vakittir futbolda, bayan futbolda, tekerlekli basketbolda sonuna kadar dayanak vermiş, ayrıyeten bu mukavelelerin haricinde da gönül bağı ötürüsıyla da maddi manevi katkılarda bulunmuştur. Hepinizin huzurunda Dinçer Bey’e fazlaca teşekkür ediyorum. Umarım bu çalışmalarımızda bu türlü devam eder.

Galatasaray Bayan Voleybol Kadrosu son 11 senede 10 sene Avrupa Kupaları’nda yarı final, 4 kez de final oynadı. çabucak hemen bir kupa getiremedik. İnşallah bu iki yıllık bakılırsav sürecimizde onu da getirecekler ben onlara inanıyorum. Bu sene yeterli bir grup kurduk. Şu anda iki yabancıyla oynuyoruz lakin Dinçer Bey’in katkılarından daha sonra üçüncü yabancıyı da almaya karar verdik. Bu ay içerisinde pasör çaprazımız Amerika’dan getirilecek. Bunun da muştusunu şimdiden vermek istiyorum.

Sponsorluk çalışmaları sırasında, grubun oluşturulmasında, bu kontratların imzalanmasında, Cemal Özgörkey liderin önderliğinde Evrim Timur bayanın liderliğinde, hayli sıkı ve ağır çalışan bir pazarlama departmanımız var. His Gençal, Filiz Umur ve Ayşe Gür hanıma teşekkür etmek istiyorum. Bir sponsorluk daha bekliyorum onlardan inşallah onu da getirecekler.”

Tunç Holding İdare Heyeti Lideri Sayın Dinçer Azaphan ise şu sözleri kullandı:

“Galatasaray Spor Kulübü yalnızca futboldan ibaret değil, voleybol, basketbol, tekerlekli sandalye basketbol, satranç, yelken, sutopu hepsi bir aile… Bugün de burada voleybola sponsor olmak beni daha da heyecanlandırdı. Oyuncularımızın ve Ataman hocamızın burada olması, Mehmet Bey’in bu işin ortasından gelmesi hepimizi bir aile olarak birleştirdi. Basın mensuplarına da teşekkür ediyorum. 15 gün evvel bir daha buradaydık. Cemal liderimle haftaya tekrar görüşürüz demiştik latifeyle karışık. Latife ciddiye bindi. İnşallah buradan başka kurumlar, öteki iş insanları da bizi izliyordur. Kulübümüzün, markamızın ne kadar büyük olduğunu ben şirketim ve şahsım olarak sponsor olduğum günden beri ikiye katlayıp bunu gördüm liderim. Size ve kulübüme hayli teşekkür ediyorum. Voleybola tekrar sponsor olduğum için de başka bir gururluyum. Geçen sene de sponsorduk tıpkı yere. Bu sene de sponsoruz. Muhtaçlık olduğu sürece ben haftaya ya da ne vakit istenirse kulübümle bir daha yola çıkmaya hazırım.”

Basın toplantısının tamamını YouTube kanalımızdan seyretmek için