Giovanisi.it yenilendi. Z kuşağına giderek daha fazla hizmet veriyoruz

İlk versiyonun çevrimiçi hale gelmesinden 13 yıl sonra ve son yeniden biçimlendirmeden 5 yıl sonra yeni Giovanisì web sitesi açıldı. Gençlerin özerkliğine yönelik bölgesel proje, ağdaki yeni gezinme mantığını ve hedef kitlesinin (yani Z Kuşağı kız ve erkek çocukları) kullanıcı deneyimini karşılamak için ana iletişim ve bilgi aracını güncelliyor.

ordinisi.it'in yeni görünümü ve yeni yapısı, aslında projenin mevcut iletişim ihtiyaçlarına ve kullanıcıların değişen kullanım alışkanlıklarına, özellikle de mobil gezinmenin üstünlüğüne yanıt veriyor. Kullanıcıyı gezinirken takip eden sosyal kanalların görünürlüğü artarken, ana sayfada videolara ayrılan alan da artıyor. Genel erişilebilirliğin korunması, kamu idaresi alanları için belirlenen parametrelerin gerektirdiği şekilde değişmeden kalır.

Projenin çevrimiçi varlığına ilişkin yenilikleri, daha fazla sayıda ve daha iyi genç Toskana vatandaşlarına ulaşma yeteneğini artırmak için yararlı bir adım olarak memnuniyetle karşılayan Bölge Başkanı, iletişim sisteminin daha basit ve daha hızlı hale getirildiğini gözlemledi. Başkan ayrıca Giovanisì ofisinin çalışma şeklini yansıtan yeni sitenin, hem çevrimiçi bilgi araçları hem de çevrimiçi bilgi araçları aracılığıyla tanışan kız ve erkek çocuklarla sayısız diyalog ve fikir alışverişi fırsatlarından oluşan ekip çalışmasının sonucu olduğunun altını çizmek için çevrimiçi lansman fırsatını da değerlendiriyor. Yerel etkinlikler ve girişimler aracılığıyla.

Üç önemli değişiklik.
Giovanisì ile sunulan fırsatlara erişim için girişler yediden dört tematik alana indirildi: Çalışıyorum ve eğitiyorum, çalışıyorum, iş yapıyorum ve katılıyorum, burada tüm bildirimleri ve girişimleri bulmanın mümkün olduğu yer. Kullanıcı yönlendirmeyi kolaylaştıran ve özellikle son yıllarda bölgesel politikaların merkezinde yer alan bazı konuların öne çıkarılmasına olanak tanıyan yeni bir çözüm. Bildirimlerin yaş grubuna göre filtrelenmesi olanağı sayesinde kullanıcıların ilgi duydukları çeşitli fırsatları belirlemeleri daha da kolaylaşacaktır.

Ana sayfada, kullanım için Merkezlere başvuran gençlere yönelik fırsatları teşvik etmek amacıyla son yıllarda giderek daha da yakınlaşan bölgesel projeyle işbirliğini artıracak olan Toskana bölgesel istihdam kurumu Arti'ye ayrılmış bir alan ayrılmıştır. Toskana.

Ayrıca Giovanisì'nin Toskana topraklarında geliştirdiği sayısız girişimi takip etmek ve bunlara katılmak için takvim ön planda olacak.

Her zaman olduğu gibi Giovanisì web sitesine her zamanki adresinizi yazarak ulaşabilirsiniz: giovanisi.it

Not. Basın bülteni, 8 ve 9 Haziran 2024 Avrupa ve idari seçimleri için seçim mitinglerinin çağrılması sırasında kabul edilen eşit koşullara ilişkin hükümlere uygun olarak kişisel olmayan bir biçimde hazırlandı.