İndirimli telefon için silahla tehdit tezi

dunyadan

Global Mod
Global Mod
İndirimli telefon için silahla tehdit tezi
Ordu’nun Altınordu ilçesinde bir mağazanın, açılışa özel indirimde satışa sunulan cep telefonunu alabilmek için sıraya girenler sabahın erken saatlerinden itibaren yoğunluk yaşandı.

Çok sayıda kişi mağaza önünde toplanırken kapıların açılmasıyla telefon kuponlarını alabilmek için içeri girenler, izdihama niye oldu.

Mağaza nazaranvlilerinin elinden kuponu almayı başaran Mustafa Öztürk ile birtakım şahıslar içinde arbede yaşandı. Öztürk’ün elindeki indirim kuponu, arbede sırasında çabucak hemen kimliği tespit edilemeyen kişi yahut şahıslarca alındı.

Telefonu alabilmek için Samsun’dan gelen Mustafa Öztürk, silahla tehdit edildiğini söyleyip kuponunu alanlardan şikayetçi oldu.

Yaşadıklarını anlatan Öztürk, gece yarısında dükkanın önüne gelerek beklemeye başladığını söylemiş oldu.

Sırada bekçi olduklarını söyleyen birtakım bireyler olduğunu belirten Öztürk, “Cep telefonunun birisini ben aldım, elimden zorla aldılar. Üstüme çullandılar ve belindeki silahı gösterip, ‘Yanındaki arkadaşının başına dayıyayım mı?’ dedi.

Öztürk, dükkan ortasında hiç bir güvenlik tedbiri alınmadığını da öne sürdü.

Görgü şahidi Keyifli Öztürk ise “Ben kendisinden almaya çalışan arkadaştan geri almak istedim ancak o esnada bizim üzerimize de çullandılar. Bu olay burada kalmamalı” tabirini kullandı.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.