Katherine Bell Galatasaray HDI Sigorta’da!

ibrahim

Yeni Üye
Galatasaray HDI Sigorta Bayan Voleybol Ekibimiz, takımını Birleşik Amerikalı pasör çaprazı Katherine Bell ile güçlendirdi.

Kulübümüz, 1993 doğumlu, 1.90 uzunluğundaki deneyimli oyuncu ile 1 yıllık mukavele imzaladı.

Katherine Bell, ülkemizde daha evvel Manisa BBSK, Balıkesir BBSK ve Bolu Belediye ekiplerinde forma giymişti.

Yeni transferimiz, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleşen imza merasiminin akabinde Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’da olmaktan gurur duyduğunu belirten Katherine Bell, şu tabirleri kullandı:

“Türkiye’de olmaktan dolayı fazlaca memnunum, burası benim ikinci konutum üzere. Sultanlar Ligi’nde yer almaktan dolayı hayli memnunum. Galatasaray’ı temsil edeceğim için ayrıyeten gururluyum. Çok uygun bir biçimde karşıladılar beni. Hepimiz için yeterli bir dönem olacağından eminim. Aslında kendimden çok büyük beklentim var. Zira burada üzerimde epey büyük bir baskı var Galatasaray’da olduğum için. Bunu karşılamak istiyorum. Öncelikli maksadım bu. Taraftarımıza da elimizden gelenin en düzgününü yapacağımıza kelam veriyoruz.”

Katherine Bell’e kulübümüze güzel geldin diyor, Galatasaray forması altında muvaffakiyetler diliyoruz.