Okulda ‘Müdür WC’ tuvaleti yapıldı mı? Vilayet Ulusal Eğitim’den açıklama geldi

dunyadan

Global Mod
Global Mod
Okulda ‘Müdür WC’ tuvaleti yapıldı mı? Vilayet Ulusal Eğitim’den açıklama geldi
Düzce’de bir lise müdürünün okulda kendisine özel tuvalet yaptırdığı ve kapısına “Müdür WC” yazdırdığı savına ait, Düzce Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğünce yazılı açıklama yapıldı.

Açıklamada, Mevlana Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili toplumsal medyada ve birtakım basın kuruluşlarında “Düzce Mevlana Anadolu Lisesi Müdürü Suzan Ardıç Çiner, okula kendisine özel tuvalet yaptırdı.” halinde yer alan argümanların gerçeği yansıtmadığı açıklandı.

Açıklamada şu tabirlere yer verildi:

“‘Müdür WC’ başlıklı haberler basında yer almıştır. İsmi anılan okulumuzun tuvaletlerinde tadilat yapılmamış, fiziki ortam güzelleştirme çalışmaları kapsamında okulun bütün kapılarına giydirme yapılmıştır. Okul yönetiminin ve rehberlik servisinin bulunduğu katta ortak kullanılan tuvalet kapısına, ilgili firma tarafınca sehven yapılan ‘Müdür WC’ baskısı, okul müdürümüz tarafınca fark edilmiş, acilen kapı giydirmesi sökülmüş, gerekli düzeltme yapılmıştır. Çeşitli mecralarda müdürlüğümüz ve okulumuz aleyhine yapılan kelam konusu savlar gerçeği yansıtmamaktadır.”

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.